درخواست اخذ نمایندگی
درخواست اخذ نمایندگی
با توجه به اهمیت موضوع مدیریت منابع انسانی و به خصوص جذب و گزینش و استخدام متناسب با شغل و انتظارات صاحبان کسب و کار و کارآفرینان و همچنین منحصر بفرد بودن محصولات آبی سان و تطابق آن با نیازهای کارفرمایان و مدیران سازمان ها به سامانه های اختصاصی حوزه منابع انسانی و همچنین با توجه به اهداف میان مدت و بلند مدت شرکت در توسعه و آماده سازی و پوشش همه فرآیندهای منابع انسانی، آبی سان از همه افراد حقیقی و حقوقی علاقه مند در سراسر کشور و بویژه مراکز استان ها دعوت می کند تا ضمن اعطای نمایندگی؛ با همکاری واحد بازاریابی و فروش آبی سان نسبت به توسعه بازار محصولات و خدمات ما و پوشش گسترده تر نیازمندی های مشتریان اقدام نمایند.
این نکته نیز حائز اهمیت است که بسته های نرم افزاری آبی سان قابلیت تطابق با نیازمندی های همه سازمان های تولیدی و خدماتی و عمومی را دارا بوده و می تواند برای همه سازمان ها ویژه سازی شود.
شایان ذکر است متقاضیان باید ضمن دارا بودن سابقه کافی در حوزه های مرتبط، نسبت به شناخت و ارتباط کافی با بازارهای مربوطه دارای شایستگی لازم باشند. بدین منظور از کلیه علاقه مندان دعوت می شود تا درخواست خود را از طریق فرم درخواست نمایندگی آبی سان به همراه مدارک مورد نیاز زیر از طریق ایمیل یا نمابر به دفتر شرکت ارسال نمایند.
1. نامه درخواست اخذ نمایندگی
2. کپی شناسنامه و کارت ملی افراد حقیقی
3. اساسنامه و روزنامه رسمی و آگهی تغییرات افراد حقوقی
4. کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل
5. سوابق و تجربیات مرتبط با بازاریابی و فروش فناوری اطلاعات
6. کارت پایان خدمت نظام وظیفه افراد حقیقی
7. مدرک تحصیلی افراد حقیقی
8. دو قطعه عکس 4×3 افراد حقیقی و مدیرعامل متقاضیان حقوقی

نمابر آبی سان : 88103211 ایمیل واحد فروش : Sales@abisun.ir
همکار گرامی!
در صورت تمایل به اخذ نمایندگی محصولات آبی سان در شهر خود خواهشمند است ضمن تکمیل فرم اخذ نمایندگی (لینک آن در سمت چپ صفحه موجود است) اطلاعات زیر را تکمیل و همراه فرم اخذ نمایندگی جهت این شرکت ارسال فرمایید.
شخصیت حقیقی / حقوقی:
نام:
نام خانوادگی (مدیرعامل):
شهر:
تلفن:
موبایل:
ایمیل: