همکاری های مشترک
همکاری های مشترک
توسعه مهارت ها و شایستگی های سرمایه انسانی در سازمان ها و شرکت ها جز با گسترش ابزارهای منابع انسانی ممکن نیست. از سوی دیگر توسعه کسب و کار و دستیابی به اهداف سازمانی منوط و وابسته به همکاری های گوناگون و متنوع بین فعالین مختلف کسب و کار است. از این رو باید بین فعالین مختلف در عرصه های تولید، خدمات، مشاوره و سازمان های انجمنی، حوزه های جدید ارتباطی و همکاری های مشترک شکل گیرد تا مسیر توسعه هموار تر گردد.
بر این اساس آبی سان آمادگی دارد تا با اشخاص، سازمان ها و نهادهای گوناگون در عرصه های تحقیق و توسعه و بازاریابی و فروش و سایر حوزه های مورد علاقه همکاری نماید. ما تلاش نموده ایم تا با سازمان های زیر حوزه های همکاری را تعریف نماییم تا بتوانیم بیش از پیش مدیریت شایستگی های منابع انسانی را در کشور توسعه دهیم.
برای امکان سنجی و آشنایی بیشتر با زمینه ها و روش های همکاری های مشترک با آبی سان بر روی هرکدام از منوهای همکاری های مشترک با ما در سمت راست صفحه کلیک کنید.
آبی سان آمادگی دارد با همه افراد حقیقی و حقوقی در زمینه های بازاریابی و فروش، تحقیق و توسعه و سایر زمینه ها به همکاری بپردازد. درصورت تمایل خواهشمند است با تکمیل فرم زیر و توضیح نوع همکاری ما را در جریان گذارید.
نام:
نام خانوادگی:
نام سازمان :
تلفن:
نمابر :
موبایل :
ایمیل :
توضیحات :