پشتیبانی
پشتیبانی
آبی سان تجارب و دانسته های بنیان گذاران خود را بکار گرفته تا در ذهن و نگاه مشتریان، بیشترین اطمینان خاطر و اعتماد را به محصولات و خدمات خود ایجاد نماید. ما به نیک می دانیم که مشتریان سیستم های نرم افزاری دو گونه خدمات پشتیانی نیاز دارند. یک پشتیبانی فنی و دو پشتیبانی تخصصی. بر این اساس با کلیک بر روی هر کدام از این دو حوزه می توانید اطلاعات بیشتری از خدمات پشتیبانی ما کسب نمایید.

پشتیبانی فنی محصولات آبی سان
سیستم های نرم افزاری همواره با تغییرات نرم افزاری و البته سخت افزاری پر سرعت در دنیا نیازمند بهبود و بروزسانی می شوند. البته با توجه به سابقه کارشناسان و تیم های تولید، تلاش شده است که کمترین خطاء و مشکلی در نرم افزار مشاهده نشود. از سوی دیگر نیازها و خواست های مشتریان نیز بطور مستمر در حال تغییر و دگرگونی است و ایشان انتظار دارند نرم افزارها، قابلیت ها و راه کارهای بهتر و بیشتری را تأمین نمایند. آبی سان با درک این نیاز تلاش می نماید همواره نسخه های پشتیبان و حتی جدیدی را برای حل مشکلات و نیازهای مشتریان عرضه نماید تا از این بابت مشتریان نگرانی و دغدغه ای در خاطر نداشته باشند. کارشناسان فنی ما طی برنامه های مدون و هدفمند نسخه های جدید سامانه را به مشتریان عرضه خواهند کرد تا پایایی و کاربری بروز نرم افزار برای مشتریان تأمین گردد.
همچنین کارشناسان ما در طول ساعات اداری آمادگی دارند تا از طریق تلفنی، حضوری و اتصال از راه دور(Remote Control) مشکلات و نیازهای مشتریان را بر طرف نمایند.

پشتیانی تخصصی محصولات آبی سان
انسان و مدیریت آن همواره از پیچیده ترین، پرچالش ترین و سخت ترین امور است. این امر نیازمند اندوخته ای دانشی، تخصصی و تجربی به قایت زیادی است که تجمیع آن در یک فرد امری سخت و بل ناممکن است. با علم به حوزه فعالیت منابع انسانی و چالش های آن تلاش نموده ایم نیازهای مشتریان را در این حوزه از روش های گوناگون برآورده نماییم. از یک طرف با بروز رسانی سایت و مستندات مرتبط، از طرف دیگر با بهره گیری از توان کارشناسی همکارانمان از طریق مشاوره تلفنی تلاش می نماییم تا نیازهای کاربران و مدیران و کارشناسان سازمان ها و واحدهای منابع انسانی را پوشش دهیم. این مهم در آینده ای نزدیک در قالب شماره مشاوره تلفنی برای مشتریان ممکن خواهد شد.

لینک دانلود نرم افزار Team viewer : http://www.teamviewer.com/en/download/windows.aspx